Dom Weselny "Baszta"

Zapraszamy na wesela, komunie, stypy oraz innego rodzaju rodzinne przyjęcia okolicznościowe. Organizujemy także konferencje, szkolenia oraz imprezy firmowe.

Lokalizacja

Jadąc do nas samochodem od strony Katowic najlepiej kierować się na wyjazd z centrum miasta ulicą Kościuszki a później skręcić w Armii Krajowej Dojeżdżając do końca tej ulicy jest skręt w lewo w ul. Zaopusta. Dalej w prawo w ul. Podleską i ok. 300 m za przejazdem kolejowym skręca się w ul. Niezapominajek.

Spoza Katowic można do nas trafić zjeżdżając w prawo z drogi krajowej nr 86 (kierunek Katowice - Tychy) lub z drogi krajowej nr 44 W Tychach Mąkołowcu w ulicę Mąkołowską.Komunikacja miejska:

Z Katowic można do nas dojechać autobusem nr 37. Należy wysiąść w Podlesiu na przystanku Centrum lub Poczta. Czas podróży licząc od Dworca PKP w Katowicach to około 35 minut. Z Mikołowa kursują autobusy linii 37, 695. Dojazd do Podlesia to około 15 minut.

Zobacz na mapie adres Niezapominajek 23 w Katowicach:

Zobacz jak wygląda "Baszta"

Z przyjemnością przedstawiamy zdjęcia ukazujące nasz lokal. Miło nam będzie zaprosić Państwa do osobistego obejrzenia sali.

2014 © Dom Weselny Baszta
Realizacja: r-h.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostęp do plików cookies w Twojej przeglądarce.